Метрологическое обеспечение

Метрологическое обеспечение является неотъемлемой составляющей как каждой строительной компании, так и всякого производства. При кровле и перекрытии крыши важной составляющей является точность результатов измерений, проводимых таким измерительным оборудованием, как нивелиры, теодолиты, уровни, линейки и рулетки. Своевременная метрологическая поверка и калибровка средств измерительной техники должна быть обеспечена метрологической службой предприятия или сторонней организацией, которая выполняет данную функцию согласно договора о метрологическом аутсорсинге.

Дах без бурульок

дах без бурульок Кабельна нагрівальна система «Даху без бурульок» - це система обігріву елементів покрівлі - ринв і водостоків для запобігання утворення полою й видалення льоду й снігу з ринв і водостоків.
При використанні КНС «Даху без бурульок» відпадає необхідність у відколюванні бурульок, що сприяє захисту від ушкоджень і продовженню термінів служби елементів покрівлі, фасаду будинку й будівельних конструкцій, це дає значну економію коштів, затрачуваних на ремонт даху й фасаду будинку.

Система «Даху без бурульок» може використатися на дахах (з постійним швом - металева покрівля, зі змінним швом - м'яка покрівля, на похилих дахах, плоских дахах), ринвах й у зливальних вирвах, виконаних з різних матеріалів.
У нагрівальних системах «Даху без бурульок» для запобігання зледеніння ринв і водостоків застосовуються нагрівальні секції СН-28 на основі резистивних нагрівальних кабелів і нагрівальні секції на основі саморегулюючого кабелю SLT-2.
Керування обігрівом у кабельних системах здійснюється за допомогою терморегуляторів, які забезпечують автоматичне регулювання параметрів і створення оптимальних теплових показників електричних кабельних систем. Живлення (включення й відключення) нагрівальних секцій від мережі 220В, 50Гц здійснюється через контактно-релейну систему електронного регулятора.
У КНС «Дахи без бурульок» існують різні способи укладання нагрівального кабелю , що залежать від теплового режиму даху, типу покрівлі, особливостей розташування, наявності ринв і водостоків. Виходячи з теплового режиму, даху можна, умовно, розділити на наступні різновиди:
«Холодний дах». Це добре ізольований дах з низьким рівнем тепловтрат через поверхню, часто із провітрюваним підпокрівельним простором. Полої, як правило, утворяться, коли сніг починає танути на сонці. При цьому мінімальна температура танення - не нижче - 5 градусів С. Для таких дахів потужність системи сніготанення досить зробити тільки у водостоку.
«Теплий дах». Це погано ізольований дах. На таких дахах сніг таїть і при досить низьких негативних температурах повітря. Потала вода стікає вниз до холодного краю й до водостоків, де намерзає й утворить бурульки. Мінімальна температура танення - не нижче - 10 градусів С. Для «теплих дахів» необхідна комплексна система. Установлювана потужністю в ринвах і на краях «теплих дахів» повинна бути вище, ніж на «холодних дахах».
Це забезпечити ефективність роботи системи навіть при низьких негативних температурах.

Для забезпечення безперешкодного стоку поталих вод необхідно нагрівальний кабель покласти у всіх місцях можливого утворення полою й скупчення снігу - у водостоках, ринвах, по краю покрівлі, долинах, розжолобках, у районі стиків зі стінами. Ухвалення рішення на вибір устаткування й теплотехнічний розрахунок виробляються разом з інженером-конструктором.

0 коментарі:

Дописати коментар